Керівництво

             Власник компанії ТОВ «Укршляхбуд»

           Мачкалян Геворк Володимирович

                                        DSC_0905

     Шановні Пані та Панове!

Я радий вітати  Вас і сподіваюсь, що наше перше знайомство переросте в довгострокову взаємовигідну співпрацю.

Надаю Вам повну та оперативну інформацію про компанію. Я сподіваюсь, що розміщенні інформаційні ресурси будуть Вам цікаві і корисні з практичної точки зору.

На сторінках нашого видання я буду намагатися донести до Вас, шановні користувачі, всю значиму інформацію про діяльність ТОВ «Укршляхбуд» та його підрозділів. Цей ресурс є важливим елементом нашої інформаційної стратегії, і його завдання – оперативно, доступно та послідовно інформувати Вас про компанію, її діяльність, планах на майбутнє, принципах і розділювальних цінностях.

В числі головних пріоритетів компанії – зберегти те головне багатство, яке є у нас, — людей, кваліфікованих фахівців, знавців своєї справи. Ми намагаємося забезпечити їм гідні умови для життя та праці. Одночасно з цим ми залучаємо нові сили, запрошуємо до себе, здібну, талановиту молодь.

Ми прийшли в цю галузь з чіткою стратегією, розробленими програмами і уявленнями про основні проблеми. І для успішної реалізації задумок у ТОВ «Укршляхбуд» є всі необхідні матеріальні, виробничі і людські ресурси. Є воля і бажання завзято працювати на благо України.

Значну увагу ми приділяємо впровадженню нових технологій і вдосконаленню вже існуючих. Нашими фахівцями розробленні технології (зареєстровані ТУ та ДСТУ) які дозволяють вести ремонтно-будівельні,  дорожні та укріпні роботи в болотистих місцевостях, в місцях зі складними рельєфами та плавунами.

Ми прагнемо до постійного вдосконалення та розвитку в сфері дорожнього будівництва, укріпних та ремонтно-будівельних робіт. Наша компанія зацікавлена в ефективному розвитку бізнесу і прагне запропонувати своїм партнерам рішення, дозволяючи максимально використовувати всі переваги їхньої підприємницької діяльності.

Економічність, якість і надійність – це наші найважливіші принципи. Кожен партнер для нас унікальний, а кожна виконана ТОВ «Укршляхбуд» робота розглядається нами, як рекомендація для угоди в майбутньому.

Дякую за вашу зацікавленість, проявлену до діяльності нашої компанії. Сподіваюсь, що ви станете свідками наших подальших успіхів. Приєднуйтесь до наших численних партнерів! Ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці.

З повагою, засновник ТОВ «Укршляхбуд»

Мачкалян Геворк Володимирович

 

Реклама
Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930