Про компанію

raboty-13-1raboty-12-1

 


 

 

Наша проектно-будівельна компанія є компанією, що динамічно розвивається, при цьому, робота якої спрямована на збереження основних принципів, цінностей і досягнень. Швидкий прибуток ніколи не був основним пріоритетом компанії, тоді як основною метою роботи є орієнтація на довгострокову перспективу . Секрет успіху компанії в ідеальному поєднанні сервісу, термінів, цін і високої якості виконаних робіт.

Ми працюємо на ринку будівельних послуг більше 10 років. Одним з пріоритетних напрямів діяльності компанії є загально будівельні роботи «під ключ», будівництво доріг і укріпні роботи будь-якої складності.

Ми гарантуємо професіоналізм і якість на кожному з етапів будівництва ремонтно-обробних робіт і дорожнього будівництва. Усі роботи по будівництву, ремонту ведуться ліцензованими і сертифікованими фахівцями. Що дозволяє виконувати різні варіанти підряду (від субпідряду до генпідряду, тендери на будівельні, ремонтні отелення роботи, будівництво доріг і укріпні роботи).

Компанія реалізує усі основні і підготовчі цикли будівництва, починаючи проектування об’єкту і підготовки будівельного майданчика, закінчуючи обробними роботами і благоустроєм прилеглої території, враховуючи при цьому розташування усіх комунікаційних систем і зраджуючи об’єкту закінчений і цілісний вид.

Ми пропонуємо широкий вибір будівельних послуг, які здійснюються кваліфікованими фахівцями, архітекторами, проектувальниками, інженерами, будівельниками. Наша команда — це досвідчені фахівці, що знають свою справу і орієнтовані на результат.

Наша компанія є представником виробника деталей трубопроводів від ДУ57 до ДУ1420 як зварних, так і штампованих деталей, які пройшли успішну сертифікацію і отримали дозвіл на застосування цих виробів при будівництві магістральної нафти і газопроводу.

Якщо у вас виникла необхідність в проведенні будівельних, ремонтних, дорожніх і інших робіт ми готові взятися за їх реалізацію.

 

     З повагою і надією, на довгострокову і взаємовигідну співпрацю!

Реклама
Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930